Firma
Dzielnica

Zabezpieczyć się przed słońcem

Gama "Capital Soleil" Vichy to seria 10 produktów do opalania i po opalaniu dla osób o różnych rodzajach skóry. Produkty wyróżnia zawartość w nich Mexorylu XL, który jest pierwszym filtrem równie skutecznym wobec promieni UVA, jak i UVB.

W serii są między innymi: "Mleczko do twarzy i ciała SPF 60/UVA 16" (53 zł), dla osób ze skórą bardzo wrażliwą i nie tolerującą słońca, "Krem do twarzy SPF 45/ UVA 15" (40 zł), dla osób ze skórą nadwrażliwą na słońce, "Spray SPF 20/ UVA 8" (55 zł), dla osób o skórze jasnej, "Mleczko SPF 10/ UVA 5" (46 zł), dla osób o ciemnej karnacji lub opalonych, "Mleczko dla dzieci SPF 35/ UVA 16" (53 zł), "Nawilżające mleczko po opalaniu" (33 zł), nawilżające skórę i utrwalające opaleniznę oraz "'Żel łagodzący do twarzy i ciała" (38 zł), łagodzący poparzenia i przyspieszający regenerację komórek skóry.

Oprócz preparatów, Laboratoires Vichy po raz drugi proponuje wszystkim, którzy chcą skutecznie zabezpieczyć się przed słońcem i efektami jego działania, akcję profilaktyczną dotyczącą uświadomienia niebezpieczeństw związanych z opalaniem się.

W wielu aptekach na terenie całej Polski przeszkoleni farmaceuci będą przeprowadzać diagnozę stanu skóry i pomagać wybierać odpowiednie preparaty na słońce. Ponadto osoby zainteresowane ochroną słoneczną będą mogły zasięgnąć porad dermatologa telefonicznie (0801 140 140) od poniedziałku do piątku w godzinach od 13 do 17.

Warning: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "localhost" and accepting TCP/IP connections on port 5432? in /home/virt02/www/egocentrum/postgresql.php3 on line 5
Połączenie z bazą nie powiodło się...