Firma
Dzielnica

Barki


1.WYCISKANIE Z ZA KARKU NA MASZYNIE SMITHA.

Ustaw ławeczkę z pionowym oparciem dla pleców pomiędzy kolumnami maszyny Smitha. Usiądź i uchwyć gryf trochę szerzej niż szerokość barków. Zapierając się dolnymi partiami pleców o oparcie ławeczki i stopami o podłogę zdejmij sztangę z zaczepów i powoli ją opuszczaj. Zatrzymaj opuszczanie mniej więcej na wysokości uszu i unieś ją z powrotem. Pamiętaj nigdy nie podrzucaj ciężaru. Używaj ciężaru, który pozwoli na zachowanie prawidłowej techniki.

2.WYCISKANIE SZTANGIELEK SIEDZˇC.

Usiądź na ławce, chwyć sztangielki i unieś je do poziomu barków. Kciuki skierowane do środka, łokcie na boki. Z tej pozycji unieś sztangielki do góry, bezpośrednio nad głowę aż się ze sobą prawie zetkną, a kciuki nadal powinny być skierowane do środka. W tej pozycji skoncentruj się na krótkim napięciu mięśni zanim, zaczniesz opuszczać ramiona w dół. Wyobrażaj sobie drogę ruchu sztangielek jako trójkąt.

3.UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM.

To ćwiczenie można wykonywać na siedząco lub stojąco. Chwyć sztangielki do rąk, które ułóż wzdłuż zewnętrznej części ud, kciuki skierowane do przodu i unieś do góry ręce (uginając łokcie) na wysokość linii barków. Powoli je opuść w dół do momentu, w którym zetkną się z przodu i rozpocznij kolejne powtórzenie.

4.UNOSZENIE SZTANGIELEK PRZODEM STOJˇC.

Chwyć sztangielki do rąk, tak aby wewnętrzne części dłoni opierały się na przedniej stronie ud. Unieś do góry jedną rękę (lekko ugiętą w łokciu) na wysokość barków i opuść powoli z powrotem rozpoczynając ruch drugą ręką.

5.UNOSZENIE SZTANGIELEK W OPADZIE.

Usiądź na ławce, pochyl się do przodu, tak żeby plecy były ułożone do podłogi równolegle. Chwyć sztangielki do rąk (kciuki skierowane do przodu) i unieś ręce bokiem do góry (ręce ugięte w łokciach) i powoli opuść z powrotem. Ćwiczenia możesz wykonywać w 2-3 seriach po 8-15 powtórzeń.
 Klub Aktywnej Mamy

 AKTYWNE 9 miesięcy

 Implanty piersi

 Powiększanie piersi

 Przed operacją pla...

 Operacje plastyczn...

 Operacja plastyczn...

 Liposukcja

 Nogi

 Grzbiet

 DIETY

 DIETA - praktyczne...

 Barki

 ABC Diety

 Klatka piersiowa

 Aerobik

 Jogging

 Zdrowy sen

 Brzuch

 Program ćwiczeń

 Program kształtują...

 Rozgrzewka

 Składniki Diety

 Rozgrzewka i schło...

 Biegaj dla zdrowia

 Rower ...

 Po co..?

 Ćwiczenia na pośla...

 Brzuch

 Fitness w Polsce

 Zajęcia muscle

 Zajęcia cardio

 Co składa się na f...

 Co to jest fitness...